Baterie Varta

 

Mało kto wie, że w chwili lądowania na księżycu Neil Armstrong miał przy sobie baterie firmy Varta! Znajdowały się one w jego kamerze! Varta to doświadczona marka, której początki sięgają 1887 roku. Firma o przeszło stuletnim doświadczeniu początkowo zajmowała się produkcją akumulatorów przenośnych. W 1946 roku do oferty producenta włączono baterie z suchymi ogniwami.

 

Varta - nowoczesne baterie

 

Obecnie Varta jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku bateryjnym. To międzynarodowy lider branży, który w 2012 roku obchodził 125-lecie doświadczenia w produkcji baterii. Ta liczba przemawia same za siebie. Baterie firmy Varta wytwarzane są w poszanowaniu dla wszystkich zasad - zarówno branżowych, jak i tych, które zostały ustanowione przez samą firmę. To ucieleśnienie najnowszych technologii oraz dokładnego wykonania. Gwarancja niedoścignionej jakości, do której aspirują inne podmioty branży.

 

Baterie Varta - produkty o różnych wymiarach

 

Baterie marki Varta występują we wszelkich rozmiarach. Paluszki (baterie AAA), baterie AA oraz duże baterie D, to jedynie część asortymentu producenta. Baterie sprzedawane są w specjalistycznie opracowanych opakowaniach, które zapewniają produktom długą żywotność oraz bezpieczeństwo w transporcie. Nie wiesz jakie baterie wybrać? Wybierz baterie Varta!