Akumulatorowe latarki LED do samochodu

 

W ofercie sklepu e-latarka znalazła się praktyczna kategoria latarek przeznaczonych do samochodu ze względu na źródło zasilania. W czasie podróży często zdarza się nam złapać "gumę" lub pod maską zaczyna coś szwankować. Czasami najedziemy na wyrwę w jezdni i dla własnego bezpieczenstwa zatrzymujemy się na poboczu aby sprawdzić, czy podwozie nie zostało uszkodzone. Zwykła dioda ze Smartfona może nie wystarczyć, poza tym będzie to niewygodne i można uszkodzić telefon. Z pomocą do takich i innych sytuacji przyjdą latarki ładowane przez gniazdko samochodowe, które mają stanowić stałe wyposażenie auta. W razie potrzeby, zawsze można je zabrać poza auto - nic nas nie ogranicza.

 

Ledowe latarki ręczne do samochodu

 

Jedną z propozycji sprzętu do pojazdu będzie latarka Mag Charger LED od Maglite. Ta akumulatorowa latarka posiada w zestawie adapter do ładowania przez gniazdko zapalniczki samochodowej. Oferuje ona wytrzymałość na upadek z wysokości 1 metra, 5 trybów pracy oraz odporność na rozbryzgi wodne - sprawdzi się w trakcie deszczu. Dodatkowym atutem jest tryb to samoobrony Strobe - który pozwoli zachować nam bezpieczeństwo przed nieznajomymi, gdy stoimy na poboczu. Alternatywą dla dużego Maglita będzie mała, ale poręczna latareczka Ledlenser Automotive Black . Jej zaletą jest kieszonkowy rozmiar, antypoślizgowa głowica, specjalny akumulator umożliwiający pozostawienie jej na stałe w gniazdu zapalniczki bez strat w pojemności. Zainstalowana w taki sposób jest zawsze w gotowości i łatwa do odnalezienia, dzięki generowaniu łagodnego niebieskiego światła do lokalizacji w ciemnym aucie. Czas pracy wynoszący 1 godzinę oraz zasięg 20 metrów pozwalają naswobodne szukanie przedmiotów i sprawny przegląd auta.

 

Ledowe akumulatorowe czołówki do auta

 

Warto mieć w naszym środku lokomocji coś, co pozwoli dobrze oświetlić wnętrze pojazdu. Jeśli dodatkowo pozwala na posiadanie wolnych rąk, pozwala na ładowanie z gniazdka zapalniczki to praktyczność takiego przedmiotu znacznie rośnie. Niewątpliwie jest nim latarka czołowa Ledlenser H6R . Po dokupieniu adaptera do gniazdka samochodowego od Ledlenser zyskujemy przydatny i wygodny sprzęt, który schowamy po naładowaniu do schowka. W ten sam sposób przekształcimy zaawansowaną akumulatorową czołówkę Ledlenser XEO19R . Posiadając płynną regulację światła między 15 a 100%, zasięg 120 metrów i przycisk do obsługi jedną ręką H6R ułatwi naprawę auta, zmianę koła i znacznie ułatwi poszukiwanie przedmiotów. Oferuje ona dodatkowo zasięg 300 metrów, dostosowywanie jasności do zewnętrznych warunków, wskazuje poziom naładowania. Przebije ona najgłębsze ciemności i najgęstszą mgłę - dlatego warto mieć ją ze sobą.