Armytek – ambitny producent latarek LED

 

Mająca swoje początki w 2007 roku marka Armytek jest kanadyjskim producentem przenośnego oświetlenia technologii LED. Postawiła ona sobie jeden podstawowy cel: jakość, nie ilość. Dzięki temu, mając w ofercie - jak dotąd –  zaledwie 32 modele latarek gwarantuje swoim klientom trwałość, wygodę użytkowania oraz możliwość pracy w najtrudniejszych warunkach. W swoje projekty Armytek zaangażował naukowców i inżynierów pracujących wcześniej w przemyśle lotniczym, wojskowym i  kosmicznym. Co najważniejsze, postawił on wyłącznie na podzespoły od japońskich i amerykańskich producentów. Dzięki temu uzyskano konstrukcje mogące znieść znacznie więcej niż flagowe produkty liderów rynku latarek LED. Satysfakcję zwiększa doskonała optyka soczewek skupiających, wykonanych w najnowszej technologii oraz zastosowanie sprawdzonych diod marki Cree.

 

Latarki Armytek – praca w każdych warunkach

 

Produkty matki Armytek są niezwykle wytrzymałe. Podczas, gdy produkty konkurencji wytrzymują upuszczenia z wysokości 2-5 metrów, latarki od Armytek bez szwanku zniosą upadek z 30 metrów. Wodoszczelność również robi wrażenie. Każda latarka bez trudu zniesie zanurzenie na głębokości do 50 metrów, co czyni z nich latarki doskonałe do płytkich eskapad pod wodą. Obudowa pozwala również na pracę w skrajnych temperaturach od +40 stopni do -25 °C. Nasza latarka może pracować więc zarówno w saunie jak i w chłodni. Przed ekstremalnymi czynnikami są również zabezpieczone źródła zasilania. Technologia Flat Runtime pozwala na zachowanie pełnej jasności sprzętu aż do całkowitego rozładowania. Zaawansowana elektronika zapobiega awariom w skutek uderzeń mechanicznych i wybiera najbardziej optymalny tryb pracy adekwatnie do panujących warunków.

 

Latarki LED Armytek – lekkie konstrukcje i imponujący zasięg

 

To, czym jeszcze charakteryzują się latarki LED od Armytek to lekkie i jednocześnie trwałe konstrukcje. Waga latarek nie przekracza 400 g, co ma szczególne znaczenie podczas długodystansowych wypraw terenowych, wspinaczek oraz penetracji jaskiń. Armytek oferuje więc produkty stworzone wprost dla outdoorowców, żołnierzy, strażaków i ratowników. Najlepsze w latarkach Armytek pozostawiliśmy na sam koniec. Zastosowana w latarkach kanadyjskiej marki optyka pozwala na uzyskanie zasięgu z przedziału od 100 przez 200, 300 do nawet 800 metrów. Wszystkie latarki oferowane przez Armytek doskonale sprawdzą się w warunkach ograniczonej widoczności.  Już dziś możesz nabyć trwałą latarkę na całe lata w przystępnym przedziale cenowym od 100 do 300 zł lub doskonały szperacz w cenie poniżej 700 zł. Taka jakość przy przystępnej cenie to propozycja nie do odrzucenia - właśnie dlatego produktów Armytek nie zabrakło w asortymencie sklepu eLatarka!