Ledowe latarki czołowe do biegania - tylko ze sklepu eLatarka!

 

Bieganie to jedna z najpopularniejszych aktywności fizycznych. Miłośników joggingu wciąż przybywa, a wraz z nimi wymagań dotyczących efektywnego treningu. Latem bieg wieczorem jest przyjemniejszy ze względu na niższą temperaturę, natomiast zimą szybciej zapada zmrok w związku z czym biegacze poszukują odpowiedniego oświetlenia. Latarki czołowe zwiększają także widoczność w terenie, a co za tym idzie bezpieczeństwo. Urządzenia z naszej oferty to zarówno proste czołówki dla biegających w celach relaksu, jak i profesjonalne gadżety dedykowane bardziej zaawansowanym. Niezwykle istotną cechą dobrej latarki do biegania jest wygoda noszenia. Odpowiednio zaprojektowana będzie prawie nieodczuwalna i delikatna dla skóry głowy. Jednocześnie powinna stabilnie się jej trzymać, aby nie rozpraszać biegacza podczas treningu. Producenci dbają o to, aby latarki do biegania były wyposażone w jak najwięcej przydatnych funkcji. Rapid Focus to system regulacji ogniskowania soczewki i natężenia światła za pomocą jednej ręki. Switch Lock zablokuje włącznik np. podczas transportu uniemożliwiając niepożądane uruchomienie urządzenia. Strobe generuje rozbłyski oślepiające napastników i agresywne zwierzęta. Akumulatorowe latarki do biegania często wyposażone są we wskaźnik poziomu baterii oraz naładowania. Funkcja Side Visibility to nic innego jak lampy zamontowane na przodzie oraz tyle latarki, aby zapewnić biegaczowi widoczność z obydwu stron.

 

Czołówki do biegania różnych marek w sklepie e.Latarka

 

Ledlenser zadbał o komfort biegaczy oferując m. in mocną czołówki H8R o zasięgu 150 metrów, akumulatorową latarkę na głowę MH6 , czy model H5 o długim czasie pracy 20 godzin. Miłośnicy joggingu docenili także firmę Mactronic m.in za czołówki takie jak Photon dostępny w przystępnej cenie, model Nippo 1.8 oferujący światło do noktowizji oraz Ultimo w czarno - żółtych barwach, podwójnym świetle przednim i czerwonej diodzie tylnej do joggingu pobiczem drogi. O biegaczach nie zapomniał również Fenix projektując mocne modele takie jak HP30R o zasięgu aż 202 metrów i wygodnej opasce czy pracującą w aż 9 trybach latarkę akumulatorową HL32R.

 

Sportowa aktywnośc w dzień i w nocy z ledowymi czołówkami od klepu e.Latarka

 

Niezależnie od pory roku warto zadbać o systematyczność swoich treningów. Gdy robi się ciemno lub widoczność spada, a my uwielbiamy zwiedzać biegając niezbędna jest dobra latarka czołowa. Dzięki niej będzie nie tylko bezpiecznie, ale i ciekawie. Nocne bieganie będzie fascynującą przygodą sam na sam z przyrodą oświetloną przez wysokiej jakości ledowe.