Latarki warsztatowe w technologii LED

 

Jaka powinna być dobra latarka warsztatowa? - na pewno praktyczna. Zaprezentowane tu produkty oferują wytrzymałe obudowy, regulowane soczewki, dzięki którym oświetlimy bliskie i oddalone obiekty. Oferują one pojemne nośniki energii, z których część stanowią ładowalne akumulatory. Ponadto mają kompaktowe kształty – długopisowe z wygodnymi klipsami, które będą się trzymać odzieży lub brelokowe, których nigdy nie zgubimy. Oświetlenie ciasnych przestrzeni, przegląd auta lub zwyczajne poszukiwania przedmiotów w ciemności będzie znacznie łatwiejsze.

 

Latarka do przydomowego warsztatu od Mactronic i nie tylko

 

Bardzo dobrym wyborem latarki warsztatowej może być model Mactronic DURA TOOL. Posiada zasięg 15 metrów a jej czas pracy w najwyższym trybie mocy wynosi 15 godzin. Jest odporna na wilgoć i całkowicie na pył. Dzięki magnetycznej podstawce zamontujemy ją do metalowych elementów takich jak szafki rozdzielcze, barierki, sufit samochodu itp. Przytroczymy ją również do odzieży za pomocą klipsa. Zasilanie akumulatorowe pozwoli uniezależnić się od wymiennych baterii a różnorodne tryby pracy pozwolą lepiej zarządzać energią.

 

Warsztatowa latarka w kształcie długopisu od Ledlenser do firmy

 

Ciekawym produktem jest również ledowa Latarka Ledlenser P4X. Żywotność 20 godzin i regulowany zasięg (do 80 metrów!) czynią z niej przydatne narzędzie pracy. Wyposażona w metalowy klips i przycisk do obsługi jedną ręką będzie praktycznym wyposażeniem warsztatu samochodowego i firm zajmujących się instalacjami elektrycznymi. Niewielkie rozmiary i duża moc światła - to prawdziwe atuty!