Mocowania w ofercie sklepu e-latarka

 

Gdy potrzebujesz wolnych rąk i dobrego źródła światła, wystarczy że dobierzesz odpowiednie mocowanie. Przedstawione poniżej umożliwią Ci zainstalowanie swojej latarki na hełmie, kasku, broni, rowerze czy ubraniu. 

 

Uchwyty i mocowania do ledowych latarek ręcznych

 

Możliwość przekształcenia ręcznej latarki na latarkę do roweru, na broń to bardzo praktyczne rozwiązanie. Pozwala uczynić przedmiot bardzie uniwersalnym i zastosować go w kaźej sytuacji, gdy zachodzi potrzeba. Dla przykładu zestaw uchwytów typu B umożliwia przyczepienie lataraki Ledlenser MT6 do podłużnego kształtu, taki jak rura - co pozwala na zamienienie jej w lampę do oświetlania miejsca montażu.  Z kolei mocowanie uniwersalne 0362 pozwoli na montaż latarki F1 na karabinie, co z kolei umożliwi działania taktyczne po zmroku.

 

Uchwyty i mocowania do ledowych latarek typu czołówki

 

Zaprezentowane tu akcesoria służą do lepszego mocowania czołówek z paskami do kasków budowlanych, rowerowych, wspinaczkowych itp. W ten sposób zestaw uchwytów na kask do modeli H14.2 i H14 R.2 pozwala na zamocowanie tych czołówek na kasach rowerowych. Dzięki temu nasza latarka nie zsunie się w trakcie szalonej jazdy. Z kolei uchwyt do statywu XEO19R pozwala przekształcić tą ekstermalną czołowkę w silny reflektor na statywie - przydatna opcja, gdy musimy oświetlić interesujący obszar z innej perspektywy niż własna głowa.