Akcesoria do latarek ledowych

Czemu by nie zwiększyć zakresu funkcji naszej ulubionej latarki? W naszym sklepie oferujemy szeroki wachlarz akcesoriów do latarek ledowych, takich jak: mocowania, paski, baterie, akumulatory, ładowarki, soczewki oraz inne przydatne dodatki. Dzięki nim zainstalujemy latarkę na kasku, zmienimy kolor jej światła czy przystosujemy ją do użytkowania na broni. To jednak nie wszystko… Zapoznaj się z naszą ofertą i odkryj nowe możliwości swojego gadżetu.

Akcesoria do latarek ledowych w sklepie eLatarka

Na rynku dostępnych jest wiele akcesoriów potrafiących nie tylko rozszerzyć zakres możliwości latarek ledowych, ale również całkowicie zmienić ich pierwotne przeznaczenie. Producenci Ledlenser, Mactronic, Fenix oraz inni zapewnili użytkownikom swoich urządzeń wybór dodatków, które udoskonalą i jeszcze bardziej umilą ich użytkowanie.

Mocowania, adaptery i uchwyty

Różnego rodzaju mocowania dostępne w naszym sklepie przydają się do instalacji latarki na hełmie, kasku, ramie roweru, broni i części garderoby. Na przykład jeśli posiadamy latarkę czołową Ledlenser H.14.2. i chcemy założyć ją na kask do nocnej jazdy na rowerze możemy nabyć dedykowany zestaw uchwytów. Dzięki temu mamy pewność, że nasz sprzęt nie zsunie się z kasku i możemy cieszyć się z nocnej jazdy na rowerze. Jeśli zajmujemy się myśliwstwem lub innym sportem związanym z bronią, mamy możliwość zainstalowania latarki ręcznej na broni. Posiadając jedną z latarek Mactronic serii Tactical Pro umieścimy ją na broni za pomocą montażu Picatinny PM50 umożliwiając tym samym nocne polowanie lub wojskowe ćwiczenia po zmierzchu. Przeglądając ofertę sklepu e-latarka łatwo można znaleźć wiele adapterów, które ułatwią montaż latarek do odzieży oraz elementów infrastruktury.

Paski do ledowych latarek czołowych w sklepie e-Latarka

W naszej ofercie znalazły się równierz opaski czołowe do latarek na głowę. Wybór jest naprawdę ogromny. Można tu dokupić zapasową opaskę lub kupić nową w razie zniszczenia starej. Jeśli jesteśmy właścicielem latarki Ledlenser H7.2 i wymieniamy pasek, warto nabyć dedykowaną odblaskową wersję paska. Tak wyposażoną latarkę możemy użyć do biegania po szosie w nocy rozrzeszając tym samym jej zastosowania Gdy jesteśmy już zaawansowanym biegaczem i posiadamy czołówkę Ledlenser serii NEO możemy przenieść naszą latarkę z głowy na klatkę piersiową. jest to przydatne, gdy lubimy biegać grupowo i nie chcemy oślepiać innych.

Baterie i akumulatory w ofercie sklepu e-Latarka

Bez źródeł zasilania nasze latarki nie byłyby tym, czym być powinny. Oferujemy akumulatory, ogniwa i ładowalne baterie i akumulatory do latarek, z czego większość stanowią firmowe produkty ledlenser, Olight, Mactronic, Fenix, Maglite i Nitecore. Część latarek posiada opcję wyboru między wymienną baterią a akumulatorem. W ten sposób będąc właścicielem np. latarki Olight Javelot M2X-UT możemy sami zadecydować, czy wolimy zasilać ją dwoma bateriami typu CR123A czy akumulatorem typu 18650. Wybierzmy tak, aby było jak najwygodniej dla nas.

Ładowarki do ledowych latarek w sklepie e-latarka

Gdy zdecydowalismy się na latarkę akumulatorową lub z ładowalnymi bateriami powinniśmy zadbać o ładowarkę dedykowaną do naszego modelu ogniw. Warto nabyć na przykład ładowarkę sieciową Fenix USB ARE C1 Plus dedykowaną doLi-ion,  18650, 16340, 14500, 10440, 266650, Ni-MH/Ni-Cd: AA, AAA i C. Jeśli posiadamy latarkę Ledlenser H6R lub B2R warto nabyć ładowarkę samochodową, dzięki której naładujemy nasz sprzęt w czasie jazdy przez gniazdko samochodowe - nasz sprzęt będzie zawsze w gotowości.

Barwne Soczewki do latarek ledowych w sklepie e-Latarka

Ciekawym zagadnieniem są soczewki barwiące światło, które wbrew pozorom nie służą efektom estetycznym. Światło barwy zielonej jest dedykowane myśliwym podczas nocnych polowań, ponieważ jest niemalże niewidoczne dla zwierząt i ich nie płoszy. Warto nabyć filtr zielony do serii latarek Mactronic Black Eye. Barwa czerwona idealnie sprawdza się podczas czytania map oraz nie ma właściwości oślepiających. Jeśli posiadamy latarkę Ledlenser P7R możemy do niej nabyć filtr, który nada jej wymienione właściwości. Z kolei światło niebieskie to coś dla detektywów oraz policjantów - że sprawia, że ślady potu i krwi, nawet zatarte uwidaczniają się. W sklepie e-latarka można nabyć filtr model AOF-L  np. do latarki Fenix TK22. Wreszcie soczewka żółta posłuży wędkarzom i miłośnikom campingu ze względu na zwiększanie widoczności we mgle i podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Pojedyńczy filtr żółty mozna nabyć u nas do latarek MT18. Dzięki kolorowym soczewkom standardowa latarka ledowa stanie się policyjną lub myśliwską.

Pozostałe akcesoria w Sklepie e-Latarka

W ofercie posiadamy również eleganckie pokrowce, pierścienie chroniące przed stoczeniem, nakładki sygnalizacyjne do kierowania ruchem i nie tylko, włączniki na przewodzie do broni. Wszytsko aby usprawnić nasz sprzęt i ułatwić nasze zadania.