Ledowe latarki i lampy rowerowe w ofercie sklepu e-latarka

 

Sklep e-latarka oferuje również doskonałe źródła światła w postaci lamp rowerowych z doskonałą jakością światła w technologii LED. Oprócz pojedynczych lamp rowerowych tylnych i przednich posiadamy zestawy lamp jednego producenta. W zależności od naszych potrzeb znajdziemy tu lampy bateryjne lub akumulatorowe. Wystarczy wybrać rodzaj, markę, zasięg oraz stopnień wytrzymałości i wodoszczelność i cieszyć się jazdą na jednośladzie bez oglądania się na późną porę i kiepskie warunki pogodowe.

 

Latarki i czołówki na jednoślad - i nie tylko! 

 

Wybierając lampę do roweru na przód możemy kierować się nie tylko względami bezpieczeństwa, ale tymi całkiem praktycznymi. Na przykład, wybierając produkt Mactronic Scream 2 nabywamy tak naprawdę latarkę ręczną z montażem na rower. W zależności od potrzeby będziemy jej używać w mieszkaniu, a gdy przyjedzie ochota na rower szybko zamontujemy ją na kierownicy. Opcje takie jak: regulowanie mocy, trzy tryby jasności czynią ją dość uniwersalną latarką rowerową. A co jeśli chcemy nabyć, coś jeszcze bardziej uniwersalnego - coś na rower i do przydomowego warsztatu i jeszcze do biegania? Świetnym ruchem będzie nabycie latarki czołowej Mactronic CAMO AHL0015. Ta świetna bateryjna czołówka, dzięki mocy 300 lumenów posiada zasięg 190 metrów i żywotność 8, 5 godziny w najwyższym trybie pracy. Atutem wpływającym na uniersalność jest tylna czerwona dioda - umożliwia ona bezpieczne bieganie w nocy po szosie i - co najważniejsze zabranie jej na rower! Latarka na jednoślad, do biegania i do działań przy domu lub w firmie - czego chcieć więcej?

 

Akumulatorowa lampa rowerowa - czyli lekki i wielofunkcyjny Fenix BC21R

 

Jeśli szukamy lampy rowerowej, która pozwoli uwolnić się nam od wymiennych baterii i mieć ją zawsze gotową do założenia na rower to Fenix BC21R będzie doskonałym wyborem . Posiadając pięć trybów pracy pozwoli na efektowne gospodarowanie energią, dostosowując jasność do panującej widoczności jednym przyciskiem. Wygodna i lekka sprawi wiele frajdy podczas spontanicznych, oraz tych dobrze zaplanowanych eskapad rowerowych.