Przydatne akcesoria do ledowych latarek typu "czołówka"

 

Nawet najlepsza latarka na głowę, nie będzie tym czego oczekujemy, jesli nie zostanie uzupełniona o przydatne dodatki, które pozwola w pełni cieszyć się z wygodnego i wydajnego źródła światła. Warto rozejrzeć się w tym miejscu, aby znaleźć akcesorium, które uzupełni nasze wyposażenie.

 

Kable USB i ładowarki do ledowych latarek czołowych

 

Niektóre z zaawanasowanych czołówek wymagają odpowiedniego zasilania, a konstrukcja zakłada, że akumulator jest umieszczony z tyłu głowy. Dlatego potrzebne jest połączenie. Jeśli posiadamy akumulatorowe latarki czołowe H6R czy H7R, wiemy, że prędzej czy później potrzebny będzie nowy kabel USB Dlatego warto nabyć go w sklepie e.latarka zanim stary się zużyje. Dzięki temu nasz sprzęt będzie zawsze gotowy do akcji. Jeśli posiadamy akumulatorową latarkę na głowę Ledlenser H14R.2 i zużył się nam adapter do ładowania przez gniazdko samochodowe, możemy tu nabyć nowy i pozostać niezależnym od wymiennych baterii.

 

Nie zapomnij o pokrowcu do latarek Ledlenser serii H

 

Aby zachować naszą czołówkę w dobrym stanie, czy to w czasie transportu, czy przechowywania u siebie, warto nabyć odpowiedni futerał. Na przykład do wszystkich latarek serii H od Led Lenser pasuje jeden  uniwersalny pokrowiec. Jest on odporny na ścieranie, na wodę i na gniecenie, więc doskonale ochroni nasz sprzęt w każdej sytuacji. Niezależnie od naszego wyboru ledowej czołówki będziemy mogli sami dbać o nasz sprzęt.

 

Opaski do ledowych latarek czołowych

 

Latarka typu "czołówka" nie byłaby tym, czym powinna bez opaski, dzięki której założymy ją na głowę. A więc - kupiłeś kiedyś latarkę na głowę? Pasek się zużył, lub co gorsza - rozdarł? Czas na nowy! Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem czołowki od Led Lednser modeli B3, B5R, SEO5, SEO54 oraz SEO7R, to warto nabyć przeznaczony do nich czarny Pasek z gumowanym tyłem . Zaletą tego produktu jet antypoślizgowa wyściółka, która sprawia, że latarka założona na hełm, nie zsunie się z niego. To pozwoli na swobodną eksplolację jaskiń, skałek i innych, bez obawy, że zgubimy nasz sprzęt.

Oprócz tego modelu warto zwrócić uwagę na modele dedykowane do serii B oraz SEO, takie jak opaska Ledlenser Blue, Red, czy Green idt. Wykonane są z elastycznego i antyalergicznego materiału zapewniając komfort użytkowania ulubionego sprzętu. Nie wspominając już o stronie estetycznej - jaki jest twój kolor?