Paski do ledowych latarek typu "czołówki"

 

Każda latarka na głowę posiada pasek. Ten niestety się zużywa lub niszczy w czasie wyjątkowo intensywnego eksploatowania. Dlatego sklep e-latarka uzupełnił swoją ofertę o paski do czołówek. Dzięki temu wymiana na nowy będzie sprawna. Opcja indywidalizacji wyglądu naszej latarki na głowę jest kusząca!

Paski do czołówek od Ledlenser

 

W naszej ofercie, jako pierwsze znalazły się akcesoria do latarek Ledlenser, dlatego wybór pasków do tych latarek jest największy. Znajdą sie tu modele do sportowych modeli SEO3, B5R, H7R oraz do ektremalnie mocnych latarek na głowę XEO. Oprócz tego są tu opaski do modeli innych marek, których zbiór jest systematycznie uzupełniany.

 

Paski odblaskowe do latarek

 

W modelach czołówek od Ledlenser wyróżniają się odblaskowe paski do latarek, które zapewniają większą widoczność użytkownika na drodze, poprawiając jego bezpieczeństwo. Dla przykładu czarna opaska odblaskowa na głowę pasuje do serii B, SEO oraz SEO.R. To sprawia, że możemy czuć się bezpieczniej i bardziej stylowo. Z kolei odblaskowa opaska na klatkę piersiową pozwoli przenieśc naszą czołówkę z serii NEO na klatkę piersiową. To pozwoli nie oślepiać współuczestników nocnych biegów.