Ledowe czołówki od Mactronic z serii Adventure Line - czyli propozycja świet(l)nej przygody wszędzie tam, gdzie obrócimy głowę

Uwielbiamy biegać? - dobrze, to modne i bardzo zdrowe. Wiadomo, że w okolicy może nie być profesjonalnej bieżni lub po prostu nuży nas bieganie w kółko i ten sam widok. Gdy chcemy czegoś więcej i ciągnie nas szosa warto nabyć sprzęt, który sprawi, że nie zaskoczy nas ani zapadająca ciemność, ani kiepska widoczność, gdy pogoda się pogorszy.

Ledowa czołówka na baterie Camo AHL0015 od Mactronic - satysfakcja i bezpieczeństwo w czasie wieczornego biegu

Gdy, zachodzi słońce, traf chciał, że w okolicy nie ma profesjonalnej bieżni, a my po całym dniu ciężkiej pracy marzymy o odreagowaniu na świeżym powietrzu, wiemy, że bez dobrej czołówki ani rusz. Jeśli wybraliśmy trasę, z której większość stanowi ruchliwa i źle oświetlona droga, koniecznie musimy zapewnić sobie dobrą widoczność - może zapewnić silna dioda led na przód oraz tylna czerwona. Ponieważ w nocy nietrudno spotkać szukających zaczepki młodych ludzi lub bezpańskiego psa, warto aby latarka na głowę posiadała tryb Strobo do generowania oślepiającego rozbłysku do samoobrony. Modelem, który zapewni nam bezpieczeństwo pod każdym względem będzie ledowa latarka czołowa Mactronic Camo AHL 0015. Oprócz wymienionych funkcji dla bezpieczeństwa, oferuje ponadto trzy tryby pracy, regulowną soczewkę i duży zasięg 190 metrów. Ekologiczne barwy i wygodna opaska dopełnią satysfakcję z użytkowania tej latarki.

Akumulatorowe czołówki od Mactronic Adventure Line - niezależność i ekologia

Sprzętem odpowiednim do naszego terenowego Joggingu może być utrzymana w czarnej barwie - ledowa czołówka na akumulator - Mactronic Vizo. To wytrzymały model odporny na upuszczenie aż z 2 metrów, który pozwoli na uniezależnienie się od trudnych w utylizacji wymiennych baterii. Poza tym nasz sprzęt zawsze będzie gotowy do akcji, dzięki ładowaniu USB . Oferuje on aż 97 metrów zasięgu, sześć trybów pracy oraz tylne czerwone diody gwarantujące, że kierowcy dostrzegą nas w porę. Sprzęt sprawi, że wieczorne bieganie będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujące i co najlepsze - możemy zabrać Vizo również na rower!