Ledowe oświetlenie na rower serii Adventure Line od Mactronic w sklepie E-latarka

Zwolenników rekreacji na rowerze nie trzeba szukać ze świecą ręku... i bardzo dobrze... Bez trudu ich znajdziemy w każdym mieście i wsi. Dzielą się oni na amatorów ścieżek rowerowych i outdoorowych bezdroży, na których mogą odreagować stres dnia codziennego. Jeśli chodzi o światło - możemy wybrać nowoczesne i wysokiej jakości, jakie oferuje technologia LED. W sytuacji, gdy rowerowa eskapada przeciągnie się do zmroku, warto mieć kompletne i solidne lampy rowerowe. Firma Mactronic w swoim portfolio umieściła również ten rodzaj ledowych źródeł światła. 

Przednia lampa rowerowa to podstawa - czyli Mactronic Noise XTR 03

W serii Adventure Line Mactronic oferuje obok innych lamp akumulatorowy model przedniego światła - Noise XTR 03 . Oprócz dużego atutu, jakim jest pozwalające na niezależność zasilani, lampa oferuje to co najważniejsze: duży zasięg 140 metrów, aż 41 godzin nieprzerwanej pracy, odporność na wodne rozbryzgi i całkowicie na kurz.  Ponadto ma ona 3 tryby mocy i blokadę przycisku - ważną gdy zamierzamy transportować latarkę, w czasie wakacyjnego wyjazdu. To wybitnie outdoorowy sprzęt, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go w mieście.

Komplet ledowych lamp na rower od Mactronic w ofercie sklepu e-Latarka.

Wiemy doskonale, że liczy się nie tylko, co widzimy przed sobą, ale też to co znajduje się za nami. Jest to wybitnie ważna kwestia w czasie jazdy na rowerze. Potrzebujemy światła przedniego i tylnego, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa tej formie rekreacji - zwłaszcza, gdy z trasy, której używamy korzystają też samochody. Jedną z propozycji od Mactronic Adventure Line jest zestaw ledowych lamp rowerowych Solis. Obie lampy gwarantują dobrą widoczność cykliście z odległości 40 metrów. Przednia lampa posiada zasilanie akumulatorowe i 4 tryby pracy, w tym jeden migający. Tylna czerwona lampa posiada tryb pełnej mocy i migania. Szczelność na poziomie IPX4 pozwala na używanie ich w czasie rzęsistego deszczu. Ich wielkim atutem jest szybkość zarówno montażu, jak i demontażu. Wystarczy odciągnąć sprężynowe mocowanie, umieścić je na kierownicy, pod siodełkiem i puścić i gotowe. Ten rodzaj lamp sprawdzi się w sytuacji, gdy musimy zostawić rower na dłużej, bez obaw, że ktoś ukradnie lampy - po prostu od razu zabierzemy je ze sobą!