Ledowe latarki serii K od Ledlenser w sklepie e-latarka

W serii K Ledlenser oferuje kompaktowe latarki, które można trzymać przy kluczach od domu, samochodu i przy odzieży: z szlufkami, kieszeniami oraz przy pasku. Wygodne i poręczne oferują wytrzymałość i minimum funkcji przy świetnej jakości światła w technologii LED. Doskonałe do warsztatu samochodowego i w nagłych wypadkach, gdy trzeba pracować w ciasnej przestrzeni.

Lekkie, proste i silne ledowe latarki serii K

Cechą charakterystyczną dla serii K jest minimalizm - większośc produktów posiada minimum funkcji - nieliczne oferują regulowaną soczewkę, zapewniają za to silne światło o zasięgu dochodzącym nawet do 30 metrów. Wybór jest ogromny i każdy znajdzie model o małym rozmiarze i odpowiednich funkcjach.

Minimum funkcji - maksimum jakości w technologi LED

Najprostszą latarką brelokową do kluczy od Ledlenser jest model K1-L. Ważąca zaledwie 29 gramów i zasilana 4 bateriami typu Button Cell generuje światło o mocy 12 lumenów i 15 - to metrowy zasięg światła. Oferuje około pół godziny nieprzerwanej pracy i uruchamia się przez obrót antypoślizgowej głowicy. Odporna na zachlapanie będzie długo słżyć nabywcy, który przytroczy ją do kluczy za pomocą breloka. Proste i praktyczne źródło światła do przeglądu auta, podświetlania zamków i szukania przedmiotów.

Maksimum funkcji w technologii LED - przy kompaktowym rozmiarze

Najbardziej zaawansowana latarka serii K daje z siebie wszystko co najlepsze i charakterystyczne dla produktów marki Ledlenser. Mierzący 7 centymetrów i ważąc 29 gramów oraz zasilany czterema bateriami typu Button Cell model Ledlenser K3 oferuje 33 metry zasięgu i 1,5 godziny pracy. Posiada błyskawiczne regulowanie stożka światła przy pomocy jednego przycisku, co jest cechą naczelną latarek Ledlenser. Cechą wyróżniającą tego modelu jest generowanie niebieskiej otoczki, ostro zarysowanej na krawędzi białego i jednolitego okręgu światła. To czyni z tego przedmiotu doskonałą latarkę warsztatową, która oświetli raz wąski, a raz szeroki obszar.

Szroki wybór produktów serii K od Ledlenser

Pozostałe przedmioty oferują światło o zasięgu 14-20 metrów, różne klasy wodoszczelności z naciskiem na ochronę przed zachlapaniem i wszstskie oferują brelok. Warto wybrać drobny i praktyczny przedmiot, który zawsze będzie pod ręką i gotowy do akcji.