Latarki Ledlenser serii D w sklepie e-latarka

Firma Ledlesner oferuje doskonałe, całkowicie wodoszczelne latarki przeznaczone do działań pod wodą, Wygodne przełączniki do obsługi w nieosłoniętej i ubranej w rękawicę dłoń oraz antypoślizgowe powłoki czynią z tych latarek sprzęt ceniony przez nurków na całym świecie.

Model Ledlenser D14.2 - całkowita szczelność, wygoda i wysoka jakość światła

W naszej ofercie znalazł się doskonały model latarki dla nurków Ledlenser D14.2. Konstrukcja umożliwia jej działanie na głebokości 60 metrów. ta mocna latarka ledowa oferuje 400 lumenów mocy i zasięg na lądzie wynoszący 200 metrów. Dodatkowo dzięki trybowi oszczędzania możemy mieć pewność, że pracując pod wodą nie zabraknie nam światła. Atutem tej serii jest antypoślizgowy przełącznik do obsługi gołą dłonią i w rękawicy. Dzięki niej wyprawy podwodne będą bezpieczene. Niezaleznie od naszego zadania wykonamy je dużo sprawniej.

Ledowa Latarka D14.2 Daylight -  dla lepszego odwzorowania barw

Seria D oferuje również odmianę modelu D.14.2, której światło nie tylko rozprasza ciemności zalegające pod wodą, ale wydobywa naturalne barwy obiektów pod wodą. Ten sprzęt nadaje się doskonale do nurkowania na rafie koralowej - możliwość zobaczenia osobiście jej prawdziwych barw dostarczy niepowtarzalnych przeżyć. Dlatego ten rodzaj sprzętu przyda się amatorom nurkowania z akwalungiem i biologom morskim, badającym dno morskie. Czas pracy wynoszący 15 godzin oraz prosta budowa sprawdzi się w każdej podwodnej wyprawie.