Ledowe latarki serii Multi - Task – dla wymagających wielozadaniowości

Seria ledowych latarek Nitecore seria Multitask jest skierowana do osób, które nie uznają kompromisów w zakupie sprzętu. Przedstawione tu modele są wprost stworzone dla ludzi, którzy cenią najwyższe parametry szczelności, wytrzymałe obudowy i funkcje specjalne dedykowane wprost konkretnym profesjom i zawodom.

Dla przykładu, prosta i jednocześnie elegancka latarka długopisowa Nitecore MT06MD jest modelem stworzonym dla pracowników medycznych i laborantów. Posiada wysoką klasę szczelności IPX8, co pozwala na bezproblemowe zanurzenie jej wodzie na głębokości 2 metrów i przypadkowe upuszczenia z 1,5 metra wysokości. Ponieważ ma medyczne przeznaczenie producent zaznaczył, że można ją dezynfekować w alkoholu. Oferuje ona zasięg 58 metrów, a zasilanie dwoma bateriami AAA zapewnia 35 godzin nieprzerwanej pracy. Oprócz tego oferuje 3 tryby pracy pozwalające na zarządzanie energią. To praktyczne akcesorium może być świetnym prezentem dla świeżo upieczonego lekarza, a zamówione hurtowo do prywatnej sieci gabinetów pozwoli na profesjonalne diagnozowanie pacjentów.

 

W serii ledowych latarek Multi – Task znalazł się również produkt o wybitnie taktycznym charakterze – mowa o  Nitecore MT20A. Ta bateryjna latarka waży zaledwie 76 g i jak na swoje małe rozmiary oferuje zaskakująco duży zasięg wynoszący 160 metrów. Baterie i zastosowane diody Cree XP-G2 R5 pozwalają jej na maksymalny czas pracy 180 godzin w najsłabszym spośród czterech trybów pracy. Ponadto posiada ona wytrzymałą obudowę, odporna na upadki z wysokości 1,5 m oraz szczelną obudowę w klasie IPX8 – co pozwala na 2 – metrowe zanurzenie w wodzie. Jej ostatnimi atutami są pamięć ostatniego trybu pracy, stroboskop, sygnał SOS oraz światło do lokalizacji wyłączonej latarki.

 

Seria Multi-Task oferuje znacznie więcej, dlatego warto zapoznać się z całym portfolio i wybrać model idealny dla naszej profesji.