Szperacze Mactronic - silne ledowe źródła światła w teren z serii Adventure Line

Jeśli jesteśmy z zawodu i zamiłowania obieżyświatem lub pracujemy w służbach ratowniczych w górach, albo pracujemy w straży granicznej wiemy, że pogoda nie zawsze nam sprzyja. W czasie naszych zadań w najmniej oczekiwanym momencie dochodzi do silnych opadów deszczu lub gwałtownie podnosi się mgła. Jeśli do tego zapada zmrok najwyższa pora aby sięgnąć po silne źródła światła jakimi są ledowe szperacze od Mactronic z serii Adventure Line. Ten rodzaj produktów robi największe wrażenie, jako najsilniejsze ręczne reflektory. Warto wybrać taki, którego parametry spełnią wysokie wymogi co do jakości światła i wygody użytkowania.

Akumulatorowe szperaczed LED od Mactronic - ogromny zasięg, duża żywotność i ekologiczne zasilanie

Jeśli szukamy szperacza zasilanego akumulatorem o dużym zasięgu to naprawdę warto rozważyć wybór modelu. Mactronic X-Pistol RC 02. Wyposażony w pistoletowy uchwyt pozwala na precyzyjne oświetlanie wybranego obszaru. Moc 600 lumenów pozwala mu oświetlać cele odległe o 700 metrów. Posiadając 5 trybów pracy pozwala na samodzielne gospodarowanie energią, dzięki czemu mamy pewność, że nigdy nie zabraknie światła. W najwyższym trybie jego nieprzerwany czas pracy to niemal 2 godziny. Wbudowany akumulator oprócz zasilania niezależnego od baterii pełni również funkcję powerbanku, którym podładujemy telefon i sprzęt z wejściem USB. Dość wytrzymała obudowa i odporność na wodne rozbryzgi pozwalają na używanie go w czasie załamania pogody. Warto miec go ze sobą, jeśli pracujemy w terenie, lub kierujemy misją ratunkową.

Jeśli potrzebujemy czegoś bardziej wygodniejszego niż uchwyt pistoletowym to powinniśmy wybrać ledowy szperacz Mactronic Pathfinder z ergonomicznym uchwytem. Zasięg pół kilometra, dwa tryby pracy i maksymalna żywotność wynosząca 12 godzin - to parametry, które pozwolą pokonać gęstą mgłę, doskonale oświetlić szeroki obszar i pracować w porze nocnej parę ładnych godzin. Ten model również oferuje funkcję powerbanku, co zalicza go do grona nowoczesnych i profesjonalnych źródeł silnego światła.

Niezależnie do tego w jakich warunkach będziemy pracować, szperacze od Mactronic serii Adventure line pozwolą sprawnie wykonać nasze zadania.