Latarki UV dla specjalistów

 

Latarki z trybem UV, to specjalistyczne produkty, zaprojektowane z myślą o wąskiej grupie odbiorców: mechanikach, ratownikach oraz funkcjonariuszach policji. Dzięki ponadprzeciętnej funkcjonalności, latarki z trybem UV znacznie przyśpieszają przebieg prac diagnostycznych lub dochodzeń kryminalnych. Dzieje się tak za sprawą emitowanego przez latarki ultrafioletowe światła, które pozwala na łatwe wykrycie śladów biologicznych oraz płynów hydraulicznych.

 

Latarki UV do bursztynów

 

Latarki ze światłem UV doskonale sprawdzą się do poszukiwania bursztynów. Naturalne właściwości bursztynów sprawiają, że pod wpływem światła z latarki UV, przybierają one inną barwę niż reszta kamieni. Światło ultrafioletowe znacznie ułatwia ich poszukiwania - skieruj je w stronę bursztynów, a na pewno nie umkną Twojej uwadze!

 

Poznawaj świat z latarką UV

 

Odpowiedzialna zabawa ze światłem UV może stanowić ciekawą formę wspólnego spędzania czasu z dzieckiem. To doskonała forma aktywności, łącząca w sobie rozrywkowe oraz edukacyjne walory. Zaawansowana funkcjonalność czyni z latarek UV doskonały gadżet dla dzieci oraz młodzieży - wszystkich, ciekawych świata, osób.