Ledowe oświetlenie rowerowe

Zarówno dla profesjonalnego cyklisty, jak i dla amatora rowerowych przejażdżek kluczową kwestią powinna być dobra widoczność na drodze. Nasz oferta obejmuje profesjonalne lampy rowerowe w technologii LED, która daje maksimum światła przy minimum zużycia energii. Znajdują się tu lampy przednie o dużym i średnim zasięgu z różnorodnymi trybami światła, które sprawdzą się w zmiennej aurze pogodowej.

Mocne lampy rowerowe przednie

Dla poszukujących przedniej lampy rowerowej na swój jednoślad radzimy, aby była ona szczelna i posiadała uchwyt do szybkiego montażu i na odwrót. Polecanym produktem będzie tu bezkonkurencyjna pod względem zaawanasowania lampa rowerowa Ledlenser B3 z dołączonym montażem i bonusem w postaci opaski odblaskowej. Posiada ona zasięg 100 metrów, dostarcza światła białego i czerwonego, trzy tryby światła oraz możliwość zawężania i rozszerzania kręgu światła. Wspomniana czerwona dioda pozwala astosowac ją również jako tylną lampę, gdy zakupimy drugi egzemlarz modelu B3. Dołączony pasek odblaskowy sprawia, że gdy przyjdzie nam ochotna na jogging błyskawicznie przekształcimy ją w latarkę czołową do biegania. Jest zasilana bateryjnie przez powszechnie dostepne baterie AAA.

Jeśli szumamy czegoś znacznie prostszego o równie szybkim montażu, dość zaawansowanej optyce i zasilaniu akumulatorowym to wskazujemy tu lampę Mactronic Citizen. Ta kompaktowa lampa na akumulator posiada wejście micro USB do dołączonego kabelka którym naładujemy ją przez laptop. Sam kabelek jest kompatybilny  z wejściem do standardowej ładowarki modułowej, którą każdy posiada przy swoim smartfonie - to pozwala na szybsze ładowanie. Sama lampa posiada 5 trybów pracy, cas pracy wynoszący, aż 60 godzin. Ponadto posiada ona wskaźnik poziomu energii i ładowania, które poinformują nas o konieczności podłączenia do zasilania i odłączenia, gdy zostanie naładowana. Jej atutem jest specjalny kolimator, który kieruje światło diody w dół pod łagodnym kątem, co pozwala na nieoślepianie kierowców. Zasięg 50 metrów pozwoli na zachowanie dobrej widoczności w ciemniejszych okresach w roku.

Światło rowerowe tylne

Równie ważne, co światło przednie jest tylne światło rowerowe. Pozwala ono jadącym za nami pojazdom dostrzec nas w porę i bezpiecznie wyminąć. Nie należy lekceważyć więc ich znaczenia. Przykładem dobrego światła LED na tył naszego jednośladu może być lampa Mactronic WALL'E. Została ona wyposażona w dwie silne diody i optykę pozwalającą być nam widocznym z odległości 1 kilometra, sasięg poświaty wynosi około dziesięciu metrów. Oferuje ona tryby stały oraz dwa pulsujące. Zasilana dwoma bateriami AAA zapewni 30 godzin czasu nieprzerwanej pracy.

Dla osób poszukujących tylnej lampy akumulatorowej również mamy interesujący sprzęt. Model Mactronic RED Line to ładowana przez kabel micro USB bardo dobrze widoczne światło rowerowe widoczne aż ze 100 metrów. Dysponuje trybem wysokim starczającym na  3 godziny, trybem średnim (16 h), mihgającym (18h) oraz światłem Stroboskopowym. Produkt posiada szczelność w klasie  IP65, co pozwoli na pracę w intensywnym deszczu oraz szybki montaż przez gumowy pierścień i haczyki lampy.

Ledowe lampki rowerowe - w zestawach

W naszym sklepie znalazły się również zestawy lamp rowerowych dla tych, którzy chcą nabyć kompletne oświetlenie. W ten sposób planowana wyprawa rowerowa odbędzie się bezpiecznie, o każdej porze i w każdych warunkach. Dobrą propozycją zestawu lamp rowerowych będą lampy Mactronic Galaxy. Zasilane standardowymi bateriami AAA pozwolą na szybkie uzupełnienie ogniw zapewniając 20 metrów widoczności z przedniej i tylnej lampy. Przednia lampa oferuje dwa tryby światła - 100 i 50%, a tylna z kolei pełną moc i tryb migania. Solidny montaż gwarantuje, że nie zgubimy naszych źródeł światła. 

Ledowe lampy rowerowe w sklepie eLatarka

W naszym sklepie znajdą państwo zarówno proste, budżetowe lampy rowerowe jak i zaawansowany sprzęt dla profesjonalistów, którzy wybierają najbardziej wymagające trasy rowerowe. Zachęcamy do śledzenia naszej oferty i do odwiedzin w naszym warszawskim sklepie stacjonarnym.