Ledowe latarki Streamlight w sklepie E-latarka

 

Historia marki Streamlight sięga roku 1973. Została ona stworzona przez osoby związane ze strażą pożarną, pasjonatami sportów strzeleckich, myślistwem, wędkarstwem i przez entuzjastów sportów na świeżym powietrzu. Producent wsłuchując się w potrzeby klientów stworzył imponujący zbiór produktów, które zostały przypisane w serie tematyczne. Pozwala to każdemu klientowi Streamlight znaleźć latarkę, która dostarczy odpowiednią ilość światła i ułatwi wykonywanie różnych czynności po zmroku lub w ciemnych miejscach. Dlatego oferuje on ogromny wybór latarek ręcznych na akumulator, latarek na baterie, latarek czołowych z różnymi źródłami zasilania, mikrolatarek, szperaczy i lamp kempingowych. Choć wybór przeraża, sklep e-Latarka postanowił wybrać produkty najbardziej godne uwagi i mogące stanowić przydatne narzędzia pracy i rekreacji.

 

Ledowe latarki ręczne w sklepie E-latarka

 

Jednym z produktów, na których padł nasz wybór jest latarka ręczna Streamlight SL20-L. Posiada ona niepozorną czarną obudowę, która niczym nie różni się od latarek innych producentów. Jednak zastosowany kolimator oraz poliwęglanowa soczewka pozwalają diodzie C4 LED na osiąganie jasności 350 lumenów i zsięgu skutecznego aż 390 metrów. Ta latarka na akumulator posiada 3 tryby mocy; niskim, wysokim oraz funkcją Stroboskopu do samoobrony. Jest to więc doskonała latarka policyjna i świetne uzupełnienie wyposażenia ochroniarza. Sprzęt posiada imponujący czas świecenia w najsłabszym trybie i wynosi on 50 godzin. Prostota w obsłudze i ogromna moc czynią z tej latarki produkt idealny.

Jej młodsza siostra SL20XP-LED posiada nieco mniejszy zasięg, ale za to ciekawe funkcje. Oferuje dwa rodzaje światła; ledowe oraz halogenowe pomiędzy którymi możemy przełączać jednym przyciskiem. Światło diody led pozwoli latarce świecić 40 godzi, światło halogenu godzinę i dwadzieścia minut. Pierwsze źródło światła pozwoli na 253 metry zasięgu a drugi zmniejszy je do 28 metrów. Dołączona ładowarka pozwoli na saodzielne ładowanie dedykowanego akumulatora 3,6V Ni-Cd Sub.

 

Latarki taktyczne na broń w ofercie sklepu e-Latarka

 

Z asortymentu marki Streamlight wybraliśmy również latarki o charakterze taktycznym do montażu na broni. Posiadamy modele z serii dla wojska TLR. Sprzętem godnym zainteresowania jest latarka Streamlight TLR-1. Oferuje ona montaż na broń ręczną, który działa na zasadzie zatrzasku. Oferuje ona wytrzymałą powłokę w klasie szczelności IPX7, która pozwoli jej pracować na zanurzeniu do 1 metra. Jest ona również odporna na skrajne temperatury od -40 do +32 stopni celsjusza. Posiada tryb światła ciągłego oraz chwilowego. Zasilana bateryjnie pozwoli użytkownikowi na 2,5 godziny nieprzerwanej pracy.

Znacznie bardziej zaawansowanym sprzętem jest latarka na broń Streamlight TLR-2. Oferuje zasięg 235 metrów, zasilanie bateryjne, odporność na pracę w temperaturach -40 do +40 stopni celsjusza. Posiada również wbudowany celownik laserowy generujący czerwony punkt. Szczelna w klasie IPX6 i odporna na upadki z wysokości 1 metra latarka na broń będzie dobrym wyposażeniem dla każdego żołnierza.

 

Latarki czołowe  w sklepie Streamlight w sklepie e-Latarka

 

Firma Streamlight dostarcza również ledowych latarek na głowę dedykowanym służbom mundurowym, a zwłaszcza straży pożarnej, górnikom, pracownikom manufaktur itp. Seria specjalna latarek czołowych HAZ-LO oferuje najwyższe standardy wodo i pyłoszczelności, co czyni je odpowiednimi do pracy w ekstremalnych warunkach atmosfer wybuchowych; w sytuacji wysokiego stężenia metanu, łatwopalnego pyłu i obecności płynnych łatwopalnych substancji. Obudowa całkowicie odporna na przenikanie gazów zewnętrznych sprawia, że latarka nigdy nie wygeneruje iskry zapalnej, która może spowodować zagrożenie pożarem lub wybuchem. Taką latarką jest model Hazlo-EX Atex. Ta czołówka do zadań specjalnych jest zasilana trzema bateriami AA. Cała latarka zniesie upadki z wysokości nawet 9 metrów, a wykonana z polikarbonu soczewka jest praktycznie nie do zniszczenia. Elastyczny pasek jest przystosowany do zakładania na kask ochronny i ma powłokę przeciw zsuwaniu się. Latarka oferuje zasięg 50 metrów i 11 godzinny zapas czasu pracy.

 

Produkty oświetleniowe marki Streamlight w sklepie e-Latarka

 

Portfolio marki Streamlight jest imponujące. Sklep e-Latarka stara się wybrać z niego produkty, które będą stanowiły odpowiedź na potrzeby naszych klientów, niezależnie od ich specjalizacji zawodowej. Zachęcamy do systematycznego śledzenia oferty naszej strony oraz do odwiedzin w stacjonarnym sklepie w Warszawie.