Latarki ledowe do lasu, pod namiot na rower...

 

Wybierając się w teren z pewnością przy da się silne źródło światła. W zależności od potrzeb przyda się nam silna latarka LED, którą oświetlimy drogę, nadamy w razie potrzeby syganał S.O.S. i oznaczymy naszą pozycję. Wiele trybów pracy pozwoli na oszczędzanie energii w sytuacjach kryzysowych i na odstraszanie groźnych zwierząt. Jest tu sprzęt o wysokiej klasie wodoszczelności, który nie zawiedzie nawet w razie upadku do wody, lub upuszczenia na twardą powierzchnię. Szeroki wybór dla fanów survivalu, służb ratowniczych i osób prowadzących wyprawy badawcze w trudny teren.

 

Lampy Campingowe - wygoda i klimat obozowiska. propozycje od Mactronic

 

W czasie wyjazdu pod namiot lub na kemping, przyda się nam wygodne źródło światła, które pozwoli na bezpieczny wypoczynek na łonie natury, gdzie często nie ma dostępu do sieci elektrycznej. Bardzo dobrym wyborem będzie lampa campingowa Mactronic Wizard . Posiadając zasilanie akumulatorowe, pozwoli na ładowanie przez kabel USB prze zwyczajną ładowarkę. Wskaźnik poziomu naładowania przypomni o małym poziomie energii, a wiele trybów pracy pozwoli lepiej zarządzać światłem. Tryb S.O.S. bardzo przyda się w razie zagubienia lub innych zdarzeń losowych. Jej największymi atutami są szczelna, wytrzymała i pływająca obudowa oraz hak, który umożliwia zawieszenie jej pod sklepieniem namiotu. Jeśli preferujemy zasilanie bateryjne świetną alternatywą będzie lampa Mactronic L-LT-250L. Posiadając spory zasięg kręgu światła o promieniu 18 metrów i czas nieprzerwanej pracy 9 dni w trybie oszczędzania oraz wygodną rączkę będzie świetnie sprawdzać się na rekreacyjnym wyjeździe. Jeśli szukamy czegoś wielofunkcyjnego, co będzie służyło zarówno do wędrowania przez las i oświetlało nasz obóz wybierzmy Latarkę Fenix TK72R. Sprzęt posiada ogromny zasięg 850 metrów, trzy tryby pracy, a postawiona pionowo spełni funkcję typowej lampy kempingowej z dość zaawansowanymi funkcjami takimi jak wskaźnik energii i wiele innych.

 

Ledowe czołówki na Outdoor dla poszukiwaczy przygód od Ledlenser

 

Jeśli jesteśmy osobą, którą rozpiera energia i nie możemy usiedzieć w miejscu a do tego kochamy jazdę rowerem po lesie, kładem po bezdrożach lub uwielbiamy długie marsze po górskich szlakach - oznacza, że to potrzebujemy jednego - silnej czołówki, która będzie w stanie nadążyć za nami. Sprzętem, który tego dokona będzie akumulatorowa latarka czołowa Ledlenser XEO19R. Ta silna ledowa latarka na głowę posiada dwie silne diody LED, które skupiają światło w jednolity promień o maksymalnym zasięgu 300 metrów. Możliwość regulowania szerokości strumienia światła pozwoli skutecznie szukać przedmiotów i obiektów w ciemności - oznaczeń szlaków, schronisk itp. Innowacyjna funkcja Optisense Technology, dostosuje ilość światła do warunków zewnętrznych - dzięki nasza czołówka automatycznie da mniej światła w czasie księżycowej nocy lub tuż przed świtem. Wskaźnik poziomu naładowania, duża żywotność akumulatora i wysoka wodoszczelność czynią sprzęt wygodnym i przydatnym na intensywną aktywność w terenie.

 

Gdy potrzebujemy pomocy... przyda się flara od Mactronic

 

Czasami nie wszystko idzie po naszej myśli, również w czasie rekreacyjnego wyjazdu w góry lub leśne ostępy. Zagubienie w nieznanym terenie lub wypadek, który uniemożliwia dalszą wyprawę to dość poważne kłopoty. Gdy dodatkowo straciliśmy zasięg lub nie mamy telefonu, sytuacja staje się niebezpieczna. Aby otrzymać pomoc potrzebujemy wysłać jakiś znak. Gdy nie możemy rozpalić ogniska lub panuje fatalna pogoda warto mieć ze sobą beziskrową flarę Mactronic Flare. Żywotność 10 godzin, tryb pulsacyjny oraz widoczność z 4 kilometrów pozwoli na sprawne odnalezienie nas przez śmigłowiec, gdy wyprawa ratunkowa już ruszy.