Latarki w technologii LED - w służbie zawodostwa i pasji

 

Wybierając źródło światła zwykle kierujemy się swoimi bieżącymi potrzebami oraz doświadczeniem. Czasem potrzebujemy podręcznej latarki do uzyskania minimum światła, innym razem silny reflektor dużej mocy do oświetlania sporych obszarów. Latarka do warsztatu, na outdoor, do pracy w służbach mundurowych, ratowniczych, w wielkim zakładzie przemysłowym. Potrzebujemy mieć wolne ręce? – tu sprawdzą się latarki na głowę. W naszym sklepie są „czołówki” dla sportu, przemysłu i do warsztatów pracy. Są tu również akcesoria dla osób działających w terenie – ledowe flary sygnalizacyjne, dyski sygnalizacyjne i wiele innych. Znalazły się tu również lampy rowerowe; tylne przednie i całe zestawy. Sprzęt dla fanów outdooru, profesjonalistów, latarki dla nurków, żołnierzy, monterów, inżynierów, policjantów – wszystko łączy wysoka jakość światła technologii LED i przydatne tryby światła.

 

Silne, wodoodporne i zaawansowane źródło światła - propozycja od Nitecore i Olight

 

Jeśli szukamy bardzo mocnej latarki w technologii LED z różnorodnymi trybami pracy i która do tego poradzi sobie w trudnych warunkach to Nitecore TM26 jest odpowiedzią na nasze potrzeby. Siła 4000 lumenów pozwala jej świecić z zasięgiem 454 metrów. Posiadając 8 trybów pracy i będąc zasilane akumulatorowo pozwoli skutecznie przedłużyć dzień. Wytrzymała obudowa z aluminium lotniczego wytrzyma przypadkowe upadki, a wysoka klasa wodoszczelności pozwoli na całkowite zanurzenia nawet na dwa metry. Latarka nie znosząca kompromisów i posiadająca wiele funkcji do odkrycia uczyni nas skutecznym i zaimponuje znajomym. Równie zaawansowanym źródłem światła jest Javelot M2X-UT. Oferuje ogromny zasięg 810 metrów, 3 tryby pracy, wybór między zasilaniem bateryjnym a akumulatorowym wodoszczelność na poziomie IPX8, co pozwala na permanentne zanurzenie w wodzie. Sprzęt dla nieuznających kompromisów zawodowców i służb mundurowych.

 

Ledowe latarki czołowe dla profesjonalistów - wolne ręce i wysoka jakość światła

 

Dla pracowników w firmie, przy montażu instalacji, w magazynie i na produkcji potrzeba sprzętu, który dobrze oświetli miejsce pracy, będzie niezawodny i odporny na trudne warunki. Kluczowa będzie również możliwość posiadania wolnych rąk. Tu przydatne okażą się silne czołówki od Mactronic i Ledlenser. Model Ultimo od Mactronic bez problemu można zamontować na kasku i używać bez obaw o to, że zabraknie mocy. Ładowanie akumulatorowe, 6 trybów pracy do zarządzania energią i  wskaźnik poziomu energii czynią ją bardzo praktycznym sprzętem.  Przednia dioda z zasięgiem 140 metrów dobrze oświetli teren, a tylna czerwona zapewni nam widoczność dla pojazdów nadjeżdżających z tyłu. Bezpieczeństwo to podstawa, a ten sprzęt pomaga je zwiększyć. O wiele bardziej zaawansowaną czołówką jest model Ledlenser H14.R.2 . Doskonale nadaje się on do pracy w terenie, w służbach ratowniczych, leśnictwie, policji.  Siła 1000 lumenów pozwalam omiatać światłem teren w zasięgu 300 metrów. Sprzęt pozwala na płynną regulację natężenia światła, jego szerokości i oszczędzanie energii. Czerwona dioda z tyłu latarki, blokada włącznika i system ostrzegania przed wyczerpaniem energii czyni z tej czołówki doskonały sprzęt dla wymagających osób.