Latarki i lampy warsztatowe led w sklepie e.Latarka

 

Właściciele małych firm takich jak warsztaty samochodowe, serwisy, stacje kontroli pojazdów czy zakładów rzemieślniczych wiedzą jak ważne jest dobre światło. Pozwala ono zachować dokładność w wykonywaniu złożonych czynności, chroni wzrok i poprawia komfort pracy. Wiadomo, że oświetlenie sufitowe nie wystarczy, dlatego warto nabyć sprzęt, którym dotrzemy do trudno dostępnych miejsc. Diagnostyka samochodu często wymaga nie tylko zajrzenia pod maskę samochodu, ale również pod podwozie. Tam również jest potrzebne światło - najlepiej wysokiej jakości led, które sprawi, że bez trudu zlokalizujemy usterkę i szybko ją usuniemy.

 

Latarki dla profesjonalnego warsztatu samochodowego

 

Spośród modeli ledowych latarek do warsztatu lub do stacji kontroli pojazdów warto nabyć te, które zajmą niewiele miejsca, gdy schodzimy do kanału przeglądowego. Pracownik warsztatu na etapie kontroli podwozia powinien posiadać silną i poręczną ręczną latarkę długopisową Ledlenser I6. Dostarcza ona silnego białego światła o jasności 140 lumenów. Nowoczesna dioda Power LED oraz doskonała optyka pozwalają jej osiągć zasięg skuteczny 120 metrów. Zasilana jest trzema bateriami AAA, które możemy nabyć w każdym sklepie spożywczo-przemysłowym, co oznacza, że nie musimy szukać i czekać na dostarczenie dedykowane akumulatory. Oferuje ona  użytkownikowi 25 godzin czasu nieprzerwanego świecenia. Wielkim atutem jest regulacja stożka światła pozwalając płynnie przechodzić od skupionego i silnego do rozproszonego i szeroko świecącego trybu. Posiada ona stalowy klips, co pozwoli przytroczyć ją do kombinezonu roboczego, a nawet umieścić na czapce z wystającym elementem, co pozwoli uwolnić ręce na czas naprawy pojazdu.

 

Ledowe latarki kątowe dla mechaników i monterów

 

Mała firma nie może obyć się bez podręcznych źródeł światła o dość szerokim i umiarkowanym snopie światła, który przyda się zarówno do ciasnych przestrzeni roboczych, jak i małych pomieszczeń takich jak garaże, pomieszczenia do montażu itp. Doskonałym produktem, który nie nadwyręży budżetu małego warsztatu jest akumulatorowa latarka kątowa Mactronic Dura Tool. To poręczne ledowe źródło światła do warsztatu posiada szeroki panel typu COB LED o jasnościo 110 lumenów z zasięgiem skutecznym 15 metrów. Dostarcza szerokiego strumienia światła - idealnego do małych pomieszczeń. Atutem tego sprzętu jest klips, którym przytroczymy latarkę do kieszeni na piersi ubioru. Uwalonimy ręce i sami oświetlimy nasz obszar pracy. przyda się ona zwłaszcza jeśli pracujemy w ciasnej przestrzeni pod autem, na lini produkcyjnej. Metalowe elementy są tu naszym sojusznikiem - dzięki silnemu magnesowi przyczepimy latarkę i zyskamy wygodną lampę - no i wolne ręce. Wreszcie możemy zamienić ją w mini-reflektor, a to dzięki regulowanej podstawce, dzięki, której położymy ją stabilnie na stole lub posadzce. Sprzęt posiada 5 trybów pracy; silny, słabszy, czerwone stałe światło do noktowizji, gotowy czerwony sygnał S.O.S i tryb serii czerwonych rozbłysków. Dura Tool to latarka na akumulator - to pozwoli na niezależność i uniknięcie problemu z szukaniem wymiennych baterii. Sprzęt idealny, w który wyposażymy wszystkich swoich pracowników.

Nieco bardziej zaawansowanym sprzętem jest z kolei akumulatorowa latatarka do warsztatu Mactronic Beemer LTG. Posiada ona światło kątowe i drugie kierunkowe z czego pierwsze osiąga zasię 20, a drugie 24 metrów. Swojemu nabywcy oferuje dwa tryby pracy z czasem 2,5 h lub 8,5 godziny czasu świecenia. Latarka posiada wskaźnik energii, podstawkę do zamiany w mały naświetlacz, zawieszkę oraz dwa silne magnesy. Pozwolą przyczepić latarkę do metalowych elementów: szafek, stołów, części, wewnętrznej strony maski samochodu i wielu innych. Sprzęt z pewnością ułatwi pracę i sprawi wiele satysfakcji osobom ceniących profesjonalne źródła światła.

 

Ledowe lampy inspekcyjne i latarki do napraw i montażu

 

W naszym sklepie oferujemy unikatowy sprzęt oświetleniowy, który spełni wysokie oczekiwania i pozwoli na zwiększenie profesjonalizmu w pracy każdego warsztatu samochodowego lub firmy montażowej. Właścielom warsztatów samochodowych i innych firm motoryzacyjnych szczególnie polecamy produkt fimry Mactronic - Latarkę inspekcyjną na akumulator Beemer 4. Jest to sprzęt oferujący główny modłu z akumulatorem oraz trzy wymienne głowice o różnych zastosowaniach. Pierwsza pełni funkcję klasycznej latarki. Oferuje ona tryb 100% z limitem czasu pracy 2 godzin oraz drugi 30% z 6 godzinami nieprzerwanej pracy. Jej atutem oprócz zasięgu skutecznego 120 metrów jest system Focus, który pozwala na rozszerzanie i zawężanie stożka światła. Kolejna głowica pozwala na zyskanie lampy warsztatowej o szerokim stożku światła, która pozwa na regulację kąta nachylenia oraz na obracanie o 260 stopni. Świeci ona na odległość 26 metrów i oferuje dwa tryby jasności z zapasem 2 i 4 godzin w zależności od mocy. To pozwala na dobór odpowiedniego światła do pracy. Ta głowica dostarcza również specjalistycznego światła UV. Znajduje ona zastosowanie w diagnostyce usterek, których nie da się wykryć w normalnym świetle. Służy wykrywaniu wycieków płynów mechanicznych i mikropęknięć. Pozwala na szybką i prawidłową diagnostykę awarii hydrauliki w pojazdach i nie tylko. Ostatnia głowica pozwala na kontrolę trudno dostępnych miejsc pod maską samochodu i podwozia. Jest to silna latarka led umieszczona na elestycznej szyjce ze światłowodem. Ona również oferuje funkcję Focus do rozszerzania i zawężania strumienia światła. Ponadto posiada dwa tryby mocy do samodzielnego gospodarowania energią. Wreszcie, główny korpus Beemera 4 posiada silny magnes, który pozwoli przyczepić nasz sprzęt do metalowych powierzchni, co zamieni go nawet w improwizowane oświetlenie sufitowe w blaszanym garażu.

Produktem, który szczególnie polecamy osobom zawodowo związanym z motoryzacją szczególnie polecamy ledową lampę warsztatową Mactronic Beemer CLQ. Posiada ona główny panel LED o jasności 1200 lumenów i dwoma trybami jasności z czasem pracy 2h lub 6 h i 30 minut. Dzięki specjalnym silikonowym uchwytom i regulacji rozstawu dopasujemy go do maski każdego auta. Do lampy dołączono wpinaną kątową latarkę akumulatorową z dwoma trybami pracy: 1h 15 min lub 6 h. Oferuje zasięg 15 metrów i silny magnes, którym przyczepimy ją do metalowych elementów w warsztacie.

 

Szeroki wybór ledowych latarek i lamp do warsztatu w sklepie e-Latarka

 

Naszym klientom oferujemy profesjonalne źródła światła wykonane z wysokiej jakości materiałów, wykorzystujące najnowsze rozwiązania optyczne i nowoczesne diody LED dostarczające silnego światła. Serdecznie zachęcamy do systematycznego śledzenia asortymentu w naszym sklepie online oraz w warszawskim stacjonarnym sklepie zlokalizowanym w biurowcu na Mokotowie. Nasi doradcy pomogą wybrać sprzęt dedykowany do potrzeb Państwa grupy zawodowej.