Lampy LED Greenie Polska

 

Greenie Polska to krajowy lider branży oświetleniowej, który zasłynął na rynku za sprawą aktywnej polityki ekologicznej. Projektanci Greenie dokładają wszelkich starań, by wytwarzane przez nich produkty oświetleniowe spełniały najwyższe normy jakościowe. Odpowiednie wykonanie, przemyślana konstrukcja oraz długa żywotność produktów, to trzy filary na których wznosi się zielony proces produkcyjny lamp Greenie.

 

Greenie Polska - firma w służbie ekologii

 

Greenie Polska przykłada dużą wagę do wydajnych źródeł zasilania. Znamienita część oferowanych przez nich produktów oświetleniowych wyposażona jest w najnowsze oświetlenie ledowe, które cechuje się zmniejszonym poborem prądu oraz znikomą awaryjnością. W ofercie producenta znajdują się zarówno klasyczne produkty oświetleniowe tj. żarówki oraz lampy biurkowe, jak i specjalistyczne lampy do hodowli roślin oraz ogrzewanie na podczerwień. Specjaliści Greenie świadczą usługi w zakresie wymiany oraz audytu oświetlenia. Aby skorzystać z pomocy wystarczy skontaktować się z firmą za pośrednictwem strony producenta.

 

Lampy do dezynfekcji UV-C Greenie

 

Lampy do dezynfekcji UV-C Greenie to specjalistyczne produkty, przy pomocy których można w szybki sposób pozbyć się dużych kolonii bakterii, wirusów oraz innych drobnoustrojów. Wyemitowana przez lampy bakteriobójcze, wiązka promieni UV skutecznie rozprawia się z wszystkimi zarazkami, przywracając sterylne warunki w każdym pomieszczeniu. Lampy do dezynfekcji UV-C Greenie dostępne są w różnych wariantach, co umożliwia dopasowanie modelu do osobistych preferencji kupującego.