Latarki czołowe ledlenser serii H w sklepie e-latarka

Latarki czołowe serii H to świetna propozycja zarówno dla fanów outdooru jak i osób potrzebujących wolnych rąk do pracy w warunkach mroku. Każda latarka oferuje nowoczesne i silne diody LED oraz, w zależności od modelu soczewki skupiające, które pozwolą na regulowanie zasięgu latarki. Dodatkowo szereg przydatnych trybów światła takich jak: zwiększenie jasności, dostosowywanie jej do warunków zewnętrznych, rozbłyski do samoobrony i wiele innych sprawią, że przestaniemy bać się ciemności. 

Ledowe czołówki na baterie

Standardowa latarka ledowa na głowę od Ledlenser oferuje regulowaną głowicę pozwalającą na zawężanie i rozszerzanie stożka światła. Co więcej pozwalają na regulowanie jasności w celu gospodarowania energią stosownie do potrzeb. Takie funkcje posiada  czołówka Ledlenser H6 . Zasilana trzema ogniwami Micro AAA 1,5V osiąga moc 200 lumenów i zasięg maksymalny 120 metrów. Oprócz wyżej wymienionych posiada ona gotowe tryby światła m.in. tryb Strobe - służący wysyłaniu silnych rozbłysków światła, które można zastosować do samoobrony. Ten model sprawdzi się w gospodarstwie domowym do drobnych prac po zmroku i wszędzie tam, gdzie brakuje światła. Innym modelem z tej serii jest nieco bardziej zaawansowana latarka H7.2 . Zasilana 4 Micro AAA 1.5 posiada moc 250 lumenów i zasięg 160 metrów. Obsługiwana jednym przyciskiem oferuje regulację mocy między 15 a 100%, standarodowo regulowany stożek światła, dwa gotowe tryby pracy i rozbłyski Strobe. Atutem w tym modelu jest blokada przycisku zabezpieczająca przed przypadkowym uruchomieniem sprzętu.  Ten typ latarki może sprawdzić się na wyjazdach kempingowych, jako wyposażenie małej firmy montażowej lub jako warsztatowa latarka na głowę.

Akumulatorowe czołówki od Ledlenser serii H

Żyjemy w czasach pośpiechu ustalania priorytetów i poszukiwania rozwiązań zwiększających naszą wygodę. Wybór akumulatorowego źródła zasilania dla naszej latarki, którą naładujemy przez kabel USB jest takim udogodnieniem. Jest to sposób naułatwienie życia u osób aktywnych, które bardz dbają o swój plan dnia i potrzebują mieć swój sprz et zawsze w gotowości bez szukania baterii w sklepach lub zamawiania ich online. W serii H dobrym produktem spełniający potrzebę niezależności jest latarka na głowę Ledlenser H8R. Zasilana litowo - jonowym akumulatorem osiąga moc 600 lumenów i 150 metrów zasięgu. Naładowana może pracować nieprzerwanie przez 120 godzin w trybie oszczędzania. Posiada ona standardowy regulowany stożek światła, trzy tryby mocy, obsługę jednym przełącznikiem oraz ochronę przed przegrzaniem i specjalny tryb oszczędzania mocy ANSI. Ostatni tryb steruje mocą. Latarka startuje od pełnej mocy i gdy przez dłuższy czas nie następuje zmiana trybu, stopniowo zmniejsza ona swoją moc. Wygoda obsługi oraz możliwość naładowania latarki z każdego miejsca z dostępem do prądu pozwalają na szerokie zastosowanie tego źródła światła. Jeśli szukamy czegoś o większej mocy, bardziej zaawansowanych funkcjach i o sportowym charakterze należy rozważyć wybór modelu H14R.2. Ta czołówka oferuje moc 1000 lumenów, cztery tryby światła, płynną regulację natężenia światła, wskaźnik poziomu naładowania oraz tylną czerwoną diodę. Dzięki temu latarka nadaje się do pracy w przydomowym warsztacie, w firmie. Można ją zabrać do biegania po szosie lub na rowerowy kask - zapewni doskonałą widoczność.

Wybierz interesujące modele serii H w ofercie sklepu e-Latarka

Niezależnie od rodzaju zasilania w swoich wyborach źródeł światła warto kierować się swoimi potrzebami. Latarki z serii H w sklepie e-Latarka oferują przydatne funkcje w przystępnej cenie ze wspólnym mianownikiem - wszystkie świecą w technologii LED.