Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Ledowe Lampy Kempingowe od Mactronic Adventure Line

Naszła nas ochota na spontaniczny wypad za miasto? Uciekamy pod namiot, aby odpocząć, bo mamy dosyć hałasu, smogu, tłumu i drażniących świateł metropolii? Ok - jeśli tak warto zabrać ze sobą chociaż światło - akonkretnie, takie stworzone z myślą o kempingu i nocowaniu na łonie natury, gdzie może być trudno o dostęp do prądu i robi się dość ciemno po zmroku - jak to ma miejsce w lesie czy na polu namiotowym. Dobra lampa kempingowa powinna mieć długi czas pracy, wysoką wodoszczelność i wytrzymałość, która pozwoli na swobodną eksploatację w terenie.

Ledowa lampa pod namiot i na wyprawę - czyli zasilany bateryjnie Mactronic 400L L-LT

Doskonałym modelem o szerokim spektrum zastosowań jest  ledowa lampa kempingowa Mactronic 400L-LT   na baterie. Oprócz zasięgu o promieniu do 15 metrów oferuje tryby pracy: niski, pulsacyjny oraz opcję przekształcenia w lampę ze światłem kierunkowym przez zdjęcie pokrywy i postawienia latarki na boku. To zamienia ją w reflektor i latarkę o krótkim zasięgu, którą możemy użyć na czas wieczornego spaceru po lesie. Dołączone haki umożliwiają również przekształcenie jej w lampę sufitową. Żywotność do 25 godzin w trybie 100% pozwoli na swobodne użytkowanie przez cały czas trwania naszego wypadu terenowego.

Akumulatorowa Lampa Kempingowa z serii Mactronic Adventure Line - ekologia i ciągła gotowość do akcji

Jeśli jesteśmy fanem Outdooru prawdopodobnie mamy zacięcie ekologiczne - unikamy śmiecenia, segregujemy odpady i preferujemy ładowalne ogniwa, a nie zalegające po szufladach baterie. Właśnie dlatego lampa kempingowa Mactronic Wizard to sprzęt stworzony dla nas i dla naszych potrzeb. Oprócz akumulatora, ta ledowa lampa oferuje 4 tryby pracy do lepszego gospodarowania światłem, wskaźnik poziomu energii, szczelną i pływającą obudowę oraz gotowy sygnał S.O.S. Lampa umożliwia dłuższe wypady w trudny teren, można zabrać ją na łódkę i w góry. Wszędzie da sobie radę. W razie potrzeby podzieli się nie tylko światłem. Specjalna wtyczka USB umożliwia używanie jej jako powerbanku, którym podładujemy nasz telefon. Z taki sprzętem żadna przygodna nie będzie nam straszna - To jasne!