Ledowe Lampy Kempingowe od Mactronic Adventure Line

Naszła nas ochota na spontaniczny wypad za miasto? Uciekamy pod namiot, aby odpocząć, bo mamy dosyć hałasu, smogu, tłumu i drażniących świateł metropolii? Ok - jeśli tak warto zabrać ze sobą chociaż światło - akonkretnie, takie stworzone z myślą o kempingu i nocowaniu na łonie natury, gdzie może być trudno o dostęp do prądu i robi się dość ciemno po zmroku - jak to ma miejsce w lesie czy na polu namiotowym. Dobra lampa kempingowa powinna mieć długi czas pracy, wysoką wodoszczelność i wytrzymałość, która pozwoli na swobodną eksploatację w terenie.

Ledowa lampa pod namiot i na wyprawę - czyli zasilany bateryjnie Mactronic 400L L-LT

Doskonałym modelem o szerokim spektrum zastosowań jest  ledowa lampa kempingowa Mactronic 400L-LT   na baterie. Oprócz zasięgu o promieniu do 15 metrów oferuje tryby pracy: niski, pulsacyjny oraz opcję przekształcenia w lampę ze światłem kierunkowym przez zdjęcie pokrywy i postawienia latarki na boku. To zamienia ją w reflektor i latarkę o krótkim zasięgu, którą możemy użyć na czas wieczornego spaceru po lesie. Dołączone haki umożliwiają również przekształcenie jej w lampę sufitową. Żywotność do 25 godzin w trybie 100% pozwoli na swobodne użytkowanie przez cały czas trwania naszego wypadu terenowego.

Akumulatorowa Lampa Kempingowa z serii Mactronic Adventure Line - ekologia i ciągła gotowość do akcji

Jeśli jesteśmy fanem Outdooru prawdopodobnie mamy zacięcie ekologiczne - unikamy śmiecenia, segregujemy odpady i preferujemy ładowalne ogniwa, a nie zalegające po szufladach baterie. Właśnie dlatego lampa kempingowa Mactronic Wizard to sprzęt stworzony dla nas i dla naszych potrzeb. Oprócz akumulatora, ta ledowa lampa oferuje 4 tryby pracy do lepszego gospodarowania światłem, wskaźnik poziomu energii, szczelną i pływającą obudowę oraz gotowy sygnał S.O.S. Lampa umożliwia dłuższe wypady w trudny teren, można zabrać ją na łódkę i w góry. Wszędzie da sobie radę. W razie potrzeby podzieli się nie tylko światłem. Specjalna wtyczka USB umożliwia używanie jej jako powerbanku, którym podładujemy nasz telefon. Z taki sprzętem żadna przygodna nie będzie nam straszna - To jasne!