ledowe latarki serii NU – czyli zaawansowane ledowe czołówki od Nitecore do zadań specjalnych

Jaka powinna być ledowa latarka czołowa? - Dobra i tania - powie ktoś złośliwy. Okazuje się, że taki sprzęt nie musi być drogi i jest w zasięgu przeciętnego użytkownika. Cena latarek jakie tu przedstawiliśmy w zdecydowanej większości nie przekracza 200 złotych. Jeśli dodamy do tego zasięg nie schodzący poniżej 20 metrów i wiele przydatnych funkcji to nie jedna osoba poważnie rozważy nabycie sprzętu w cenie około stu złotych. Sprzęt, który tu prezentujemy jest przeznaczony do pracy i rekreacji w terenie z naciskiem na działania zespołowe. Przedstawiamy latarki Nitecore serii NU10!

Ledowa latarka NU10 - sprzęt dla każdego

Na pierwszy rzut idzie niepozorna ledowa czołówka Nitecore NU10. Posiada ona modny design, który wyróżnia niebanalna, sportowa kolorystyka. To, co należy do atutów tego sprzętu to: jasność 160 lumenów, zasięg skuteczny 35 metrów i szeroki kąt rozsyłania światła wynoszący aż 170 stopni. Takie parametry są idealne, gdy wykonujemy jakieś prace po zmroku lub w zaciemnionych miejscach: pod ziemią, przy instalacjach itp. Ta akumulatorowa latarka posiada 500 cykli ładowania, oferuje cztery tryby mocy z czasem od 7 godzin w najwyższym do 150 godzin w najniższym trybie pracy. Dodatkowymi funkcjami światła jest: czerwone światło do noktowizji – przydatne do nieoślepiania współtowarzyszy wyprawy lub pracy. Oprócz tego jest też: gotowy tryb S.O.S do wzywania pomocy w sytuacji zagrożenia życia oraz tryb Beacon, który pozwoli na zlokalizowanie wyłączonej latarki w ciemności. Oprócz tego sprzęt ma funkcję blokady przycisku, wskaźnik naładowania i wodoszczelność w klasie IP66 – całkowicie na kurz i rozbryzgi wodne. W naszym sklepie znalazły się wersje kolorystyczne: czerwono – biała  i niebiesko-biała. Ten rodzaj sprzętu doskonale nada się do rekreacji, pracy i innych zadań, które staną przed użytkownikiem.

 

Latarka na głowę NU25 – dla aktywnych

Gdy chcemy utrzymać formę nic nie może nas powstrzymać! Wieczorny trening z pewnością zakończy się po zapadnięciu zmroku, dlatego warto mieć ze sobą Ledową czołówkę – dla bezpieczeństwa i dla frajdy nocnego biegania. Do celów rekreacji można polecić ledową czołówkę Nitecore NU25. Zasilana akumulatorowo latarka posiada 3 diody. Główna oferuje cztery tryby mocy światła: Turbo (30 minut), Wysoki (5 godzin), Średni (8h) i niski (160h). Dioda pomocnicza pozwala na szersze oświetlanie przestrzeni. Uruchomiona pozwoli na 6 godzin i 15 minut pracy. Wreszcie latarka oferuje czerwone światło z trybem normalnym, ostrzegawczym, S.O.S. oraz Beacon do lokalizacji latarki w ciemności. Atutem sprzętu jest wysoka klasa wodoszczelności IP66, odporność na upadki z 1 metra. Tą zaawansowaną czołówkę śmiało można zabrać na imprezy takie jak Runmageddon, maratony i inne okolicznościowe biegi. Sprzęt odstępny również w olśniewającej, białej wersji - w sam raz na zimowe szaleństwa!

 

Ledowa czołówka Nitecore  NU30 – multifunkcyjność i wydajność w trudny teren

Fani Outdooru znajdą wśród serii Nu model, który z marszu zdobędzie ich serca i umysły. Stanie się tak ze względu na dużą jasność 400 lumenów, zasięg 121 metrów i ekologiczne źródło zasilania. Mowa o modelu Nitecore Nu30. Ta akumulatorowa latarka na głowę posiada wskaźnik poziomu naładowania i aż 5 diod LED o różnym przeznaczeniu. Główna, środkowa odpowiada za cztery tryby jasności z czasem pracy: 1,5, 22, 25 i 330 godzin. Dwie diody pomocnicze pozwalają na oświetlenie szerszego obszaru i pozwolą pracować latarce 12 godzin. Wreszcie mamy dwie diody dostarczające czerwonego światła o jasności 19 lumenów, które pozwolą na pracę przez 19 godzin. Ponadto oferują one sygnał S.O.S. i funkcję Beacon do lokalizacji wyłączonego sprzętu. Latarka wytrzyma upadek z wysokości 1 metra, jest odporne na kurz i zniesie zanurzenie na głębokości 1 metra. Sprzęt posiada zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem i głowicę z regulowanym kątem nachylenia. Jego parametry pozwalają śmiało zabrać go na wyprawę w góry, na spływ kajakowy i używać go do prac w obejściu wieczorową porą.

 

Jak wykazano, całkiem przystępnie cenowo latarki mogą zaskoczyć funkcjami i parametrami. Czołówki od Nitecore zachwycają lekką obudową, kompaktowymi rozmiarami i wyjątkowym designem. Seria NU wciąż ma jeszcze wiele do zaoferowania, dlatego sklep e.Latarka będzie sprowadzał nowości Nitecore do swojego asortymentu.