Ledowe latarki Nitecore serii T w sklepie e-Latarka 

Istnieje taka kategoria latarek, która powstała z myślą o osobach poszukujących sprzętu o cechach takich jak kompaktowy rozmiar, wytrzymała obudowa i maksymalna moc światła. Firma Nitecore dostarczyła produkty, które dzięki niewielkim rozmiarom i dołączonym keyringom pozwolą na zawieszenie ich w do kluczy, ukrycie w kieszeni i damskiej torebce. Jeszcze nigdy mały rozmiar nie oferował takiej jakości światła, solidej obudowy i potwornie praktycznych funkcji.

 

Brelokowe ledowe latarki od Nitecore – duża moc w małym przedmiocie

 

Jedną z kompaktowych latarek serii T od Nitecore, która robi szczególne wrażenie jest model TIP. Jest to mała ledowa latarka na akumulator jest długa na 5,6 cm i szeroka na zaledwie 2,1 cm. Posiada ona wejście na port USB, wskaźnik poziomu naładowania diodę Cree XP-G2 LED o jasności 360 lumenów i zasięg skuteczny 23 metrów. Oferuje ponadto 4 tryby światła z czasem pracy od 30 min (tryb Turbo) do aż 46 godzin w trybie 1 lumena. Ta mała latarka jest obsługiwana dwoma przyciskami – jednym do uruchamiania i drugim do wygodnego przełączania między trybami pracy. Oferuje ona również ekonomiczny timer wyłączający latarkę po 30 sekundach od przełączenia pomiędzy trybami światła. To wytrzymały i szczelny przedmiot – wytrzyma upuszczenie z wysokości 1 metra i silne rozbryzgi wodne.

Bardzo podobnym modelem pod względem wytrzymałości obudowy jest akumulatorowa latarka Thumb. Jest ona nieco słabsza: posiada jasność 85 lumenów i zasięg skuteczny 26 metrów. Na tym kończą się pozornie niekorzystne różnice. Jej wielkim atutem jest specjalny zawias, który pozwala na szybkie przekształcenie jej w mini latarkę kątową – wygodną i praktyczną.

Tym co czyni ją wyjątkowo przydatną jest specjalny klips, umożliwiający przyczepienie jej do czapki z daszkiem, dzięki czemu zyskujemy wyjątkowo lekką czołówkę! Ponadto, wszystkie posiadają stalową obręcz do przytroczenia ich do kluczy lub smyczy. To pozwala na zyskanie wolnych rąk do pracy, rozrywki i na sporo swobody zamieniając noc w dzień. Zawias oferuje kąt odchylania 120 stopni. Do pozostałych atutów tej tego modelu ledowej latarki zalicza się dodatkową diodę z czerwonym i niebieskim światłem. Pierwsze służy do noktowizji, a drugie do ostrzegania innych na ciemnej drodze. Ponadto ma ona cztery tryby mocy od 85 do 2lumenów jasności. Ponadto sprzęt posiada szczelność w klasie IP65 – całkowicie odporną na kurz i silnym strumieniem wody, wskaźnik naładowania, ochronę przed przeładowaniem i utratą pojemności i automatyczne przerywanie ładowania po osiągnięciu stanu pełnej pojemności. Również ta latarka posiada klips umożliwiający przytraczanie jej do elementów odzieży, aby uwolnić ręce.

 

Latarka Nitecore Tini Black- najmocniejsza z najmniejszych

 

Wśród kompaktowych ledowych latarek serii T znalazła się prawdziwa mikro - bestia. Model Tini Blac świeci z maksymalną jasnością 380 lm i osiąga zasięg skuteczny 64 metrów – nieosiągalny dla odpowiedników innych marek w takim rozmiarze (zaledwie 4 na 2 cm!). Posiada ona wbudowany akumulator oferujący funkcję powerbanku, ładowany przez standardowe Micro-USB. Oferuje cztery tryby pracy od Turbo z czasem 15 minut do Low Power z 60 godzinami nieprzerwanej pracy. Posiada zabezpieczenie przed przeładowaniem, utratą pojemności, przeciw zwarciom, wskaźnik poziomu naładowania, blokadę przycisku, pamięć trybu pracy i obudowę doskonale odprowadzającą ciepło. O tym modelu można śmiało powiedzieć: małe, a cieszy- i to jak!

Ledowe latarki Nitecore Serii T - godne polecenia

Niewątpliwie seria T znajdzie wielu zwolenników i nabywców poszukującym małego i poręcznego źródła światła. Te mikrolatarki będą świetnymi upominkami, prezentami. Doczepione do kluczy od samochodu będą stanowiły nieocenioną pomoc w poszukiwaniu przedmiotów w samochodzie i przy naprawach takich jak zmiana koła lub prace pod maską. Po analizie funkcji nasz zespół śmiało rekomenduje tą serię ledowych latarek o kompaktowym rozmiarze mechanikom, monterom, inżynierom, funkcjonariuszom straży granicznej i… tym którzy pokochali ją od pierwszego wejrzenia.