Ledowe latarki serii F-Force od Ledlenser w sklepie e-latarka

Seria Force od Ledlenser to grupa latarek o taktycznym charakterze. Wiele z nich to małe źródła światła przeznaczone do montażu na broni, wytrzymałe, szczelne i w przypadku niektórych modeli - odporne na utonięcie. Sprzęt stworzony dla sił specjalnych, ratowniczych i innych służb mundurowych.

Ledowe taktyczne latarki od Ledlenser na baterie

Modelem godnym uwagi ze strony służb mundurowych będzie ręczna latarka Ledlenser F1. To mały przedmiot o wysokiej wytrzymałości - specjalny pierścień umożliwia rozbijanie szyb i użycie go w charakterze samoobrony. Posiada trzy tryby pracy: oszczędny, pełna moc i rozbłyski do samoobrony - przydatne przeciw napastnikom. Wielkim atutem oprócz wodoszczelności poziomu IPX8 jest specjalna nakładka, która zapobiega zatonięciu przedmiotu w wodzie. Dzięki temu można ją używać nad wodą, na łódce, w stoczni. Ten przedmiot powinien zwrócić uwagę służb ochrony rządu, straży przybrzeżnej i innych osób pracujących na wodzie. Po dokupieniu uchwytu uniwersalnego latarkę można zamontować na broni.

Akumulatorowe taktyczne latarki od Ledlenser 

Szukając taktycznej latarki można uwzględnić potrzebę niezależności od wymiennych baterii. Latarka F1R  to zapewni. Posiadając moc 1000 lumenów, zasięg 160 metrów będzie doskonałym źródłem światła, jako latarka policyjna, dla SOP i innych formacji mundurowych. Posiada pierścień przeciw toczeniu się, nakładkę przeciw zatonięciu i obudowę przystosowaną do rozbijania szyb. Dlatego może być użyta w walce wręcz i w sytuacjach awaryjnych; np: gdy w razie wypadku trzeba opuścić pojazd i drzwi się zacięły - rozbicie szyby może uratować życie. Długi czas pracy i wymienione funkcje czynią z niepozornej latarki niezwykle praktyczny przedmiot.