Mactronic Rifle to wysokiej jakości akumulatorowa latarka rowerowa, która w krótkim czasie od dokonania zakupu stanie się Wam niezbędna. Wyposażona w dwie mocne diody Cree XM-L2, generuje światło o jasności aż 1400 lumenów i zasięgu 150 metrów. Działa aż w pięciu trybach pracy: trybie High (100% mocy), Medium (50%), Low (30%), Low + Flashing (30% z miganiem) oraz Flashing (miganie).
Zawarte w zestawie dwa akumulatory litowo-jonowe 3.7V gwarantują nieprzerwaną pracę nawet przez 6 godzin 35 minut - wystarczająco wiele czasu na przejażdżkę po przedmieściach lub jednodniową wyprawę do lasu. Szczelna obudowa z mocnego aluminium daje wytrzymałość na uderzenia oraz wodoodporność klasy IPX4 (całkowita odporność na deszcz i zachlapanie).
Urządzenie ładuje się przez przewód USB, który również został dołączony do zestawu. Ponadto znajdziemy w nim uchwyt do wygodnego zamontowania lampy na kierownicy wraz z trzema zaciskami różnych rozmiarów oraz klucz imbusowy.
Wśród użytecznych funkcji latarki wymienić możemy jeszcze wskaźnik poziomu naładowania, pamięć ostatniego używanego trybu pracy oraz możliwość demontażu i używania w charakterze latarki ręcznej.
Wszystko to czyni Mactronic Rifle idealnym kompanem wieczornych wypraw rowerowych. Gwarantujemy satysfakcję z zakupu.
![]() |
2 x dioda Cree XM-L2 LED |
![]() |
1400 lumenów |
|
2 x akumulator Li-ion 3.7V |
|
6 godzin 35 minut |
![]() |
150 metrów |
![]() |
IPX4 |
Wysoki, średni, niski oraz specjalne: niski+migający i migający
Możliwość kontrolowania poziomu energii
Kontynuje pracę w trybie używanym przed wyłączeniem latarki
Szczegóły techniczne:
LED: | |
Zastosowana lampa: | 2 x Cree™ XM-L2 LED |
Jasność: | Max: 1400 lm |
Zasięg światła: | Max: 150 m |
Zasilanie i obudowa: | |
Źródło zasilania: | 2 x 3.7V, 2600 mAh Li-ion Accu |
Wodoodporność: | IPX4 |
Żywotność/ Czas pracy: | 6 h 35 min |
Wymiary/Waga: | |
Waga: | 201 g |
Długość: | 104 mm |